Sony Playstation

Sony PlayStation Konsoles

Sony Interactive Entertainment (SIE) ir revolucionāras spēles ar savām PlayStation konsolēm, piedāvājot vismodernāko tehnoloģiju sajaukumu, iespaidīgu spēļu pieredzi un plašu spēļu bibliotēku. Sākot ar oriģinālo PlayStation un beidzot ar jaunāko PS5, katra konsoles iterācija ir nogrūdusi videolentēs iespējamā robežas. Paralēli savai aparatūrai Sony ir ieviesis PlayStation Plus – abonēšanas pakalpojumu, kas ar daudzām priekšrocībām uzlabo PlayStation lietošanas iespējas. Šī rokasgrāmata iedziļinās Sony PlayStation galvenajos aspektos, tā evolūcijā un PlayStation Plus dalības priekšrocībās.

Sony PlayStation Evolūcija

Sony videospēļu industrijā ienāca līdz ar PlayStation laišanu tirgū 1994. gadā. Tā bija satriecoša konsole, kas popularizēja CD-ROM kasetnēs, piedāvājot izcilas grafikas un skaņu. 2000. gadā izlaistā PlayStation 2 (PS2), pateicoties plašajai spēļu bibliotēkai un DVD atskaņošanas iespējām, kļuva par visu laiku vislabāk pārdoto konsoli.

2006. gadā ieviestais PlayStation 3 (PS3) ar savu jaudīgo šūnu procesoru, Blu-ray disku atbalstu un tiešsaistes iespējām nodrošināja ievērojamus uzlabojumus, izmantojot PlayStation Network (PSN). 2013. gadā palaistajā PS4 galvenā uzmanība tika pievērsta sociālajai spēlei, augstas izšķirtspējas grafikai un uzlabotam DUALSHOCK kontrollerim. Jaunākais, 2020. gadā izlaistais PlayStation 5 (PS5) piedāvā īpaši ātrdarbīgu SSD, staru trasēšanu, 3D audio un atpakaļsaderību ar PS4 spēlēm.

PlayStation Plus Dalība

PlayStation Plus ir abonēšanas pakalpojums, kas nodrošina dalībniekiem vairākas priekšrocības PS4 un PS5 konsolēs:

  • Mēneša spēles: Abonamenti saņem bezmaksas mēneša spēles, kas ir to rīcībā, kamēr tās paliek abonētas.
  • Tiešsaistes multispēlētājs: piekļuve tiešsaistes vairāku spēlētāju spēlēm, kas ļauj spēlēt kopā ar draugiem un citiem spēlētājiem visā pasaulē.
  • Ekskluzīvas atlaides: dalībnieki bauda ekskluzīvas atlaides spēlēm, pievienojumprogrammām un citām iespējām PlayStation veikalā.
  • Mākoņu krātuve: piedāvā mākoņkrātuvi spēļu saglabāšanai, ļaujot spēlētājiem dublēt savu progresu un ātri pārsūtīt datus starp konsolēm.
  • Spēles palīdzība: pieejams PS5, šis līdzeklis piedāvā padomus un padomus atbalstītajām spēlēm bez nepieciešamības atstāt spēli vai meklēt tiešsaistē.

PlayStation Plus ir sadalīts trīs līmeņos: Essential, Extra un Premium/Deluxe, katrā piedāvājot dažādus spēļu un pakalpojumu piekļuves līmeņus. Būtiskajā pakāpē ietilpst primārie ieguvumi, bet Extra pievieno PS4 un PS5 spēļu katalogu. Premium/Deluxe ietver ARĪ PS1, PS2, PS3 un PSP spēļu katalogus, kā arī spēļu izmēģinājumus un izvēlēto spēļu straumēšanu mākonī.

Scroll to Top